hr_slajder_1alt hr_sjalder_2alt hr_slajder_3alt

Mieszkania, którymi zarządzamy

O Nas


Home Rent

Home Rent to opiekun mieszkań przeznaczonych na wynajem. Wyznaczamy standardy na rynku warszawskim i z sukcesami przenosimy je do innych miast. Na chwilę obecną naszym obszarem działania jest Warszawa, Gdańsk, Gdynia i Sopot, jednakże w najbliższym czasie planujemy świadczyć zarządzanie mieszkaniami we wszystkich głównych aglomeracjach Polski: Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań.

Jesteśmy członkiem Parama Group świadczącej kompleksowe usługi związane z obsługą rynku nieruchomości, dzięki czemu przez cały czas mamy dostęp do najnowszych standardów i procedur oraz profesjonalnej kadry z całej Polski. W naszym zespole pracują zarówno licencjonowani zarządcy nieruchomości jak i pośrednicy, co gwarantuje właścicielom nieruchomości w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę.

Aby zapewnić najwyższy standard oraz kompleksowość usług, współpracujemy z kancelarią prawną, brokerem ubezpieczeniowym, biurami rachunkowymi, architektami wnętrz i serwisem technicznym.

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy wieloletnią praktykę w zarządzaniu nieruchomościami i w pośrednictwie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować unikalną, kompleksową i wyjątkowo profesjonalną usługę zarządzania najmem.

Katarzyna Gąsowska – prezes zarządu i współwłaściciel

kgAbsolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, od 15 lat związana z rynkiem nieruchomości. Jest licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Prowadzi zarówno komercyjne szkolenia z zakresu inwestowania, jak i wykłady na Politechnice Warszawskiej i SGH. Członek Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” od samego początku jego istnienia. Wraz z zarządem Stowarzyszenia pracuje obecnie nad ucywilizowaniem rynku najmu w Polsce, między innymi poprzez wprowadzenie nowych standardów i Kodeksu Etyki Mieszkaniczników. Prywatnie jest właścicielką kilku nieruchomości przeznaczonych na wynajem.